Передаємо до відома публічності рішення Провінціального Настоятеля щодо життя паллотиньської спільноти в Києві. З огляду на різноманітні виклики і часті непорозуміння, які повторюються в останньому часі, Отець Провінціал, керуючись нашим Правом і турботою про упорядкування життя спільноти, вирішив виділити простір стислої кляузури в домі нашої спільноти. Це рішення має на увазі також відповідальність за євангелізацію повіреної нам парафіяльної спільноти, котра вимагає довгоочікуваного спокою.

Одночасно, переказуємо інформацію щодо стану здоров’я о. Богдана Кушніра SAC, котрий цілий час проходить лікування в Києві. Актуально, о. Богдан, після ще одної серії хіміотерапії, знаходиться в домі спільноти і проходить процес детоксикації, а також зміцнення організму. Останнє МРТ, показало часткову регресію колишніх онкологічних змін, а також що з’явилися нові вогнища захворювання в печінці. Рішення про дальше лікування, буде прийняте після покращення загального стану о. Богдана.

Просимо про молитву за о. Богдана, котрий цілий час знаходиться в дуже тяжкому стані та негативними прогнозами лікарів. Марія, Оздоровлення хворих, нехай випросить йому швидке повернення до фізичних та духовних сил.

о. Артур Стемпєнь SAC

Dekret ua