Урочистість св. Климентія і святкування 100 річниці посвячення _1

Цього осіннього, звичайного дня 23 листопада, в Парафії св. Климента відбулася незвичайна подія, яка зібрала чималу групу людей. А саме відпустове свято в Парафії, якій патронує св. Климент Римський, а також святкування 100 річниці посвячення нині вже не існуючого, знищеного ненависною владою Храму.

Літургію очолював єпископ ординарій Броніслав Бернацький, який під час проповіді всім зібраним пригадав історію католиків Одеси, пригадуючи тих 50 родин, які приїхали на запрошення Катерини ІІ, які в більшості були римо-католицького визнання. Також єпископ пригадав про повстання католицьких приходів і звісно ж зосередив свою увагу на Історії Парафії св. Климентія.

Odessa_100_lecie_2Серед гостів було присутніх багато священиків, як паллотинів, так і з одеського деканату. Почесними гістьми були радник провінціала з Польщі о. Вальдемар Павлік, а також представник місійного секретаріату о. Єжи Ліманувка.

На закінчення відбулася урочиста процесія і після «Тебе Бога Прославляємо» отець настоятель Віктор Циран подякував всім прибулим, кілька хвилин перераховуючи заслуги священиків, монахинь і мирян у «воскресінні» і творенні цієї парафії.

Після урочистостей всіх гостей було запрошено на обід і святковий концерт у виконанні молоді парафії.

Odess_100_lecie_3