14 січня римсько-католицька парафія Божого Милосердя організувала різдвяний концерт «Вифлеємська зірка», який виконав гурт «Rejoice» у Житомирському драматичному театрі ім. І. Кочерги.

IMG_5745

Прославляти Новонародженого Ісуса під час концерту мали змогу усі бажаючі, адже вхід був вільним. Глядачі занурилися в атмосферу святкування Різдва Христового, почули як давно відомі колядки у новій обробці, так і сучасні. Пісні звучали українською та польською мовами. Тексти пісень висвітлювались на екрані, тож глядачі мали можливість співати разом з хором.

IMG_5523

На закінчення концерту настоятель парафії о. Ярослав Ольшевський SAC висловив подяку усім присутнім, а особливо учасникам хору, музикантам та керівникам гурту «Rejoice» – Анні Господарик і Геннадію Смірнову. Захід завершився спільною молитвою «Отче наш» за мир в Україні та світі.

LyiWMlGoWXA

 Під час виходу з зали слухачі концерту отримували солодкі тістечка, які підготували парафіяни. Також бажаючі фотографувалися на згадку біля спеціально виготовленої різдвяної фото-зони. Це був прекрасний захід для міста Житомира, який наповнив серця його мешканців радістю та любов’ю, об’єднав християн різних конфесій на прославу Господа Бога.

 Смірнова Гражина

l2JcnpfoAhQ