Завершилась перша зміна табору “Майстерня святості”, яка тривала від 29 травня до 6 червня. Табір проводився в старій каплиці по вулиці Дібровна 41. Приймало участь в таборі 67 дітей різної вікової категорії від 5 до 14 років. Допомогли в організації парафіяльна молодь, які були аніматорами, а саме Анастасія Киричук, Андрій Яценко, Анастасія Загурська, Аліна Волкова, Ірина Поліщук, Марія Свідерська, Христина Черепанська. Кожен в групі мав 10-13 дітей, серед яких вибирався помічник аніматору, також він міг змінюватись.

IMG_1482

Щодо розпорядку дня то діти мали план за яким слідували, день розпочинався з молитви в каплиці 10.00, пізніше діти мали спів, який провадив отець Віктор. Далі невеличка перерва і розпочиналась катехеза, яку говорила сестра Галина, щодня діти йшли стежками святості і пізнавали нового святого, св. Вінцентія Паллотті, св. Терезу, св. Фаустину, отця Піо, святого Миколая та інших.

IMG_1721

Далі всі розходились на працю в групах яка тривала 45 хвилин, пізніше Коронка до Божого Милосердя, потім всі ми вирушали на дуже смачний обід, який щодня був інший. Пізніше мали трохи вільного часу, діти гралися. А далі була нова праця в групах, яка тривала трохи довше – вже 2 години. Після того підвечірок і на тому наш насичений день завершувався о 16.45 і діти вирушали додому. Щодо праць в групах то всі завдання відповідали віковій категорії дітей, меншим для моторики пальчиків, середнім на уяву, старшим розвиваючі і кожна праця була інша, нічого не повторювалось і навіть найактивніші діти із захопленням виконували ці завдання і просили продовжити їх. Декілька разів ми під час праць в групах переглядали фільми.

IMG_1455

Аніматори завжди були з дітьми, ніхто ніколи не був без уваги. До дітей особисто кожен з аніматорів підбирав особистий підхід. Останній день був завершальним і самим насиченим всі ми дружно вирушили до Довбиша, куди нас запросив отець Вальдемар! Там ми відвідали Санктуарій Фатімської Божої Матері, молились Розарій, смачно обідали, слухали дуже цікаву катехезу отця Валерія і вирушили додому, і на цьому наш табір завершився.

Анастасія Киричук

IMG_1443IMG_1852IMG_1798