IMG_0391Дорога Сестро Йоланто,

Мені б хотілося висловити мої щирі  вітання та вдячність вам і всій Паллотинській родині в Україні за ваше чудове свідчення єднання як живого шляху до примирення й спільності.

Ви торкнулися мого серця і спонукали мене до ще  тіснішого зв’язку із Богом та з моїми ближніми, що об’єднані зі мною любов’ю Христа, котра перемагає всіляку смерть.

Минулої середи, на месі біля вівтаря нашого засновника, я мала задоволення поділитися своїм досвідом перебування в Україні. З-поміж іншого, я казала про те, що ніколи не забуду очей кожного з вас, від найстаршого до наймолодшого. Очищені розіп’ятим на хресті Ісусом Христом, ви показуєте мені, що в ньому є наше спасіння, бо він полюбив нас нескінченною любов’ю – до самого кінця.

У єдності з вами ми молились “Радуйся, Маріє…”, і зносили вашу Величальну Пісню до її Величальної Пісні, до нескінченної слави Божої.

Ще раз хочу подякувати вам, люба Сестро Йоланто, за вашу сердечну любов до мене. Справді, я щиро почувалася у вас, наче вдома.

Хотіла би також висловити  свою вдячність Отцеві Станіславу Кантору за його невідступне й повсякчасне служіння. Для мене це ще один дар від Господа Бога!

Прошу, запевніть Юлію і всіх-всіх (сестер,  отців і мирян)  у моїх постійних думках і молитвах про них; А пані Розалії переказуйте мої особливі найкращі побажання.

Нехай вас благословлять Святий Вінцентій і Блаженна Єлизавета Санна!

 У Співпричасті  через Caritas Christi urget nos,(Любов Христа спонукає нас)

Переклад п. Юлія Іванченко

Microsoft Word - Sr. Jolanta.doc