Готуючись до конгресу з-поміж великої кількості матеріалу, сестра Йоланта, голова НКР ОКА в Україні, старанно підбирала відповідні пазли, тим самим створивши прекрасну картину. Адже саме цього і хотів Паллотті – співпраці, об’єднати зусилля духовних та світських осіб для більш повного виконання апостольських завдань Церкви. Все це на нескінченну хвалу Божу!

IMG_0446

Перший Національний Конгрес Об’єднання Католицького Апостольства це велика історична подія для всіх нас. На цю визначну подію зібралась велика кількість гостей з паллотинських парафій не лише України, а й Польщі та Словаччини. Велике враження справила відкритість, життєрадісність та чуйність Донателли Ачербі з Риму, адже вона є Головою ОКА в цілому світі. Приїзд Донателли Ачербі та інших почесних гостей для нас велика честь.

При написанні сценарію до вистави «Якщо оживляє нас дух любові» надихнули слова св. Вінцентія Паллотті: «Якщо справді оживляє нас дух любові, завжди будемо ставитись до всіх з любов’ю, дивитись на все з любов’ю, думати про все з любов’ю, а також говорити про всіх і про все з любов’ю». Дуже хотілося створити щось наше сокровенне, паллотинське… Звичайно вистава буде вдосконалюватись. Нічого не вийшло б без Григорія Артеменка Народного артиста України, який був режисером цієї вистави та акторів «Театру на Новому Бульварі».

IMG_0482

Дякую всім сестрам та священикам, які нам допомагали порадами, літературою, декораціями та музичним матеріалом. Важко не відмітити щирого та вдячного глядача. Завдяки таким чудовим людям виростають крила, щоб створювати щось нове. Під час конгресу була чудова атмосфера, де всі миряни, духовні особи та члени монаших орденів себе почували бажаними. Панувала єдність молитви, співпраця у виконанні завдань, родинне тепло.

Лозовик Анна, акторка Театру на Новому Бульварі

 

    Представники нашої парафії  «Святої Терези від Дитяти Ісус» разом з о. Адамом з Рокитного протягом трьох днів перебували в Зарічанах, що біля Житомира та брали участь в Першому Національному Конгресі Об’єднання Католицького Апостольства. Тож хочемо поділитися своїми враженнями.

     Кожен з цих днів був особливим, насиченим та сповнений глибоким сенсом. В перший день було цікаво послухати історії представників парафій до яких вони належать. Також було приємно отримати нові знайомства. Другий день вразив конференціями, кожна з яких була цікавою і глибокою.

IMG_0974

     Важливою була Свята Літургія, яку провів єпископ Віталій Скомаровський. Відчувалося що всі ми – велика родина, в якій присутній Бог. Нас об’єднував св. Вінцентій Паллотті, котрий заснував ОКА та хотів щоб всі ми разом чинили добро до ближнього та блаженна Єлизавета Санна, котра не зважаючи на життєві труднощі, страждання не переставала прославляти Господа.

      Сподобалась праця в групах, де кожен зміг поділитися своїми враженнями та роздумами.

IMG_0128

      Щиро дякуємо усім організаторам конгресу. Все було на високому рівні. Це були незабутні дні, протягом яких ми отримали неймовірні враження. Ця подорож залишила в наших серцях надзвичайний відбиток. Дуже надіємось, що це не остання зустріч.

о. Адам Богуш SAC і парафіяни з смт. Рокитне