Від 26.12.17 по 29.12.17 р. в мальовничому містечку Брюховичі, що біля Львова, відбувся з’їзд міністрантів з паллотиньських парафій: Житомира, Довбиша, Яблонного та Одеси. Загалом був 21 учасник, двох аніматорів та головний організатор о. Леонід Ярошинський SAC – Модератор душпастирства покликань Делегатури Матері Божої Фатімської.

IMG_0729(1)

Міністрант – це не просто людина, яка служить біля вівтаря, а це, перед усім, християнин, який свідомо переживає свою віру. А для цього треба поглиблювати своє духовне життя, тому під час цієї зустрічі були заняття з публічного читання, таїнств Церкви та «школа молитви». Окрім цього, був час на активний відпочинок, під час якого учасники відвідали стадіон «Львів Арена», Вищу Духовну семінарію Львівської Архидієцезії та чарівне місто Лева.

IMG_0736(1)

Всі учасники мали змогу відчути себе як в дома, дякуючи атмосфері, яку створюють паллотинни о. Петро Ворва SAC та о. Євгеній Цимбалюк SACв домі отців паллотинів в Брюховичах.

Сем. Ярослав Драган SAC

IMG_0756

Мої враження

Ми міністранти з різних куточків України їздили в Львів. Приймав нас о. Євгеній Цимбалюк SAC.  З нами їздили: о. Леонід, та аніматори – Андрій та семінарист Ярослав. Цей виїзд дуже мені сподобався. Думаю нам всім було дуже цікаво. Протягом цілого виїзду в нас була дуже насичена програма. Ми мали різні заняття, але також і різні екскурсії. Першого дня ми відвідали Львів Арену, на наступний день Латиньську Катедру де вшанували реліквії св. Йоана Павла ІІ, Ратуш міста Львів і дуже гарний Ярмарок. Так і закінчився наш виїзд в Львів. Дякую о. Леоніду, семінаристу Ярославу та Андрію.  

Денис Мельник

IMG_0730(1)IMG_0740IMG_0716