Молодь з нашої парафії виїхала у Львів. Я як з групи молоді можу сказати, що ми були дуже раді, що кудись виїжаєм. По дорозі до Львова ми заїхали до замку в містечку Олесько, де народився король Польщі Ян ІІІ Собєский.  Там у нас була екскурсія по замку з якого відкривається чудовий краєвид. Емоції словами не передати, цю красу треба побачити власними очима. Потім через якийсь час ми були вже у Львові. 

IMG_0256

Зупинилися ми в Брюховичах, в монастирі Отців Паллотинів. Там нас гостино прийняв о. Петро, за що ми щиро дякуємо.

За ці пару днів ми пізнали дуже багато місць де було цікаво, але мені сподобалися тільки 4 місця про які я слухала з задоволенням. Зараз вам про них розповім так само як і наш екскурсовод п. Роксолана…

IMG_0508

Перше що мені сподобалося – Собор святого Юра який знаходиться на висоті 300 метрів над рівнем моря і немов ширяє над містом. Цей греко-католицький собор – один з найкрасивіших зразків львівської архітектури. Будівля побудована в стилі рококо і прикрашена численними балюстрадами, капітелями і скульптурами. У підземеллі собору заховані усипальниці відомих церковнослужителів.

IMG_0483

2 – Личаківський цвинтар

Не те, щоб це місце було романтичне, і вже тим більше це не парк. Але, слідуючи європейській культурі, сюди дійсно приходять прогулятися і насолодитися архітектурою старовинних скульптур та древніх каплиць. На Личаківському кладовищі поховано багато відомих людей і знаті. Відмінне місце для того, щоб подумати, надихнутися, зібратися з думками.

IMG_0308

3-Аптека-музей

 Аптека-музей у Львові була заснована в 1795 році і з тих пір вона не припиняла свою діяльність, продаючи лікарські препарати власного виробництва. Вона являє собою унікальну історичну пам’ятку. Зараз тут вже не виготовляють ліки, проте придбати їх легко і доступно кожному. У музеї на вас чекають зали з аптекарським начинням: оригінально упакованими скляночками, вагами, лабораторними інструментами.

IMG_0447

4 – це моє саме найулюбленіше місце – Львівська опера

Оперний театр ім. С. Крушельницької у Львові вважається одним з найкрасивіших театрів Європи нарівні з одеською та віденською операми. 

Опера є однією з найбільш архітектурно виразних пам’яток Львова. Її витончене спорудження дивує жителів і гостей міста неймовірною розкішшю і досконалістю. Тут часто проходять оперети, опери та інші прем’єри. Наша група молоді побувала в Львівській опері де ми подивилися балет “Білосніжка і сім гномів”, не знаю як кому, але я дивилася з захватом.

IMG_0506

Хочу вам порекомендовати, щоб і ви також побували в цьому чудовому місті. Тому, якщо у вас поганий настрій, обов’язково відвідайте Львів. Ця маленька країна шоколаду: чорного, молочного, гарячого, зуміє вмить настроїти на позитивні думки. Місто захоплює, чарує. Сьогодні це жива історія, яка простягається вузенькими вуличками з бруківкою. Львів варто побачити на власні очі, відчути атмосферу, поринути в ритм. І тоді вже не залишиться ніяких сумнівів, що Львів – це любов.

Анастасія Загурська

IMG_0305

IMG_0325

IMG_0260