Olszewski JarosławВ монастирі сестер Бенедиктинок в Житомирі відбулась зустріч всіх священиків Делегатури Матері Божої Фатимської Отців Паллотинів. В часі цієї зустрічі був оголошений новий Делегат Провінціала в Україні. Ним став о. Ярослав Ольшевський SAC– настоятель в парафії Божого Милосердя в Житомирі.

 

Також на цій зустрічі були присутні: о. Артур Стемпєнь SAC- представник і радник Провінціала (Варшава), о. Гжегож Млодавскі SAC– Директор місійного секретаріату і радник Провінціала (Зомбкі) і о. Володимир Осіца SAC– заступник директора «Помосту – допомоги католикам на сході» (Зомбкі).

IMG_1692

Приміційного благословення уділив о. Леонід який відслужив Літургію і скерував до всіх зібраних гомілію.

IMG_1684

Наступний день розпочався Службою Божою на якій слова вдячності були скеровані до  о. Станіслава Кантора SAC за його служіння Делегатом в Україні протягом дев’яти років,  а також привітання отцю Ярославу на новій, але знайомій функції, яку тепер буде виконувати в Делегатурі.

IMG_1702

Після представлення співбратами того, що діється в парафіях і монастирях розпочався День Зосередження який проведе о. Артур Стемпєнь SAC.

IMG_1712

Довідка:

Отець Ярослав Ольшевський SAC служить в Україні від 1990 року. Розпочав служіння в Житомирі, був настоятелем в м. Сарни, Делегатом провінціала, ректором в формаційному Домі Отців Паллотинів у Львові-Брюховичах, а від 2005 року є настоятелем і будівничим костелу в парафії Божого Милосердя в Житомирі.