pallottiPax Christi!

Дорогі члени Об’єднання Католицького Апостольства

 та всі наші друзі!

 

22 січня в наших паллотинських спільнотах святкуватимемо урочистість св. Вінцентія Паллотті. З цієї нагоди хочу висловити Вам побажання словами нашого Засновника, що їх він написав у листі до одного зі священиків (до о. Пеліно Пеллегріно 21.04.1831 р.):

«Благодать, мир і милосердя Ісуса Христа і єдність у Святому Дусі нехай будуть у вас усіх в усій повноті. Хай ніщо вас не турбує, не лякає. (…) Любімо Бога і не біймося ані світу, ані злого, написано бо: Тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе співдіє на добре (Рим 8:28). В кожній складній ситуації (…) закликаймо Марію. Хай Бог Отець нас благословляє і зміцнює нас своєю потугою; хай нас благословляє Божий Син і освітлює своєю мудрістю; хай нас благословляє Святий Дух і розпалює нас своєю любов’ю.»

Хай ці слова, які написав св. Вінцентій Паллотті, допомагають нам цілковито довіритись Богові. Хай ніщо нас не лякає, бо Бог знає про все і обдаровує Своєю благодаттю, миром і милосердям у всій повноті. Хай наші серця знову запалають правдивою любов’ю. Ділімося цією любов’ю з іншими, бо сучасний світ, сповнений неспокоєм та тривогою, потребує чулих, мудрих та відважних сердець, які  в змозі перейнятися людською недолею. А св. Вінцентій хай заступається за нас перед Богом і випрошує Його благословення, щоб ми були сповненими Духа апостолами.

З нагоди свята нашого Засновника, хочу оголосити, що 27 – 29 квітня 2018 р. у Зарічанах вперше в Україні відбудеться паллотинський Симпозіум, на тему: «Початки паллотинської харизми в Україні.» Цією подією вшануємо 200-річчя з дня  священицьких свячень святого Вінцентія Паллотті (18 травня 1818р.).

Під час Симпозіуму дізнаємося багато цікавих історій про наше коріння, що сягають часів нашого Засновника. Щиро вас запрошую! Сподіваюся, що позитивний досвід минулорічного конгресу спонукає вас приїхати до Зарічан і знову пережити радість єднання у нашій паллотинській Родині. А глибше знайомство з нашими коренями сприятиме ще більшій ідентифікації зі справою святого Вінцентія Паллотті.

  

с. Йоланта Вагнер SAC

Голова НРК ОКА