Великдень, 2017 р.zmartwychwstanie2__1_


Господи Ісусе,

Нехай Твоє життя буде моїм життям,

Твоя смерть нехай буде моєю смертю,

Твоє воскресіння нехай буде моїм воскресінням,

Життя Пресвятої Трійці нехай буде моїм життям.

Св. Вікентій Паллотті (т. ІІІ, 331)

 

 Дорогі Члени та Приятелі

Об’єднання Католицького Апостольства

 

Св. Вікентій Паллотті прагнув щоб, все, чого досвідчив Ісус, також стало його участю. Нехай прагнення нашого Засновника св. Вікентія Паллотті проникають в наші серця. Нехай ціле наше життя буде ПАСХОЮ, котра, через різні труднощі та досвід, стане для кожного з нас певною дорогою до ВОСКРЕСІННЯ.


В молитовній єдності

с. Йоланта Вагнер SAC

Голова НКР ОКА

 

 Дорогі,

минають останні дні перед Пасхою. Бажаю найглибшого пережиття та радісного святкування Великодня. Цього року в особливий спосіб тому, що будемо переживати цю подію в сопричасті з нашими православними братами.

Короткий час відділяє нас від Конгресу Паллотинської Родини на Україні.

На інтернет-сторінці вже з’явилися нові паллотинські пісні. Заохочую до їх вивчення, індивідуально та в парафіях, перед тим, як зустрінемось на конгресі.

Конгрес розпочнеться  Св. Месою о 17.00 год. Було б добре, якби до Зарічан доїхали б близько 15.00 год., щоб після розподілу місць на ночівлю, був час на спів та приготування Літургії. Буде також нагода до об’єднання спільноти через спільний спів. Нехай Єдність Паллотинської Родини залунає в симфонії голосів та сердець.

Не бійтеся пожертвувати для Господа цей час. Я глибоко переконана, що коли довіритесь Богу, Він турбуватиметься про Ваші городи, на котрих рясно виросте картопля та інші овочі, які потрібні Вам для життя.

Молімося в інтенції конгресу та один за одного, щоб ця зустріч зміцнила нас в єдності, яку так прагнув для нашої Церкви та для Об’єднання святий Вікентій Паллотті. Довіряємо цю подію за посередництвом нашої благословенної Єлизавети Санни. Нехай та, яка мала дуже обмежені можливості, а так багато робила, турбуватиметься про наші потреби, щоб ми всі з відкритими серцями зустрілися в Зарічанах.

З молитвою с. Йоланта Вагнер SAC