На Україні 21.10.2013 року розпочав офіціальну діяльність паллотинський Секретаріат Фатімський. Головним завданням Секретаріату є поширення послання фатімського, постійно вже вписаного в харизмат паллотинський. Буде це робитися на різні способи, а перш за все через  відкриття доступу найсвіжіших  і першоджерельних матеріалів, зв’язаних із змістом послання  і формами культу Фатімськго, через видавницьку діяльність і використання засобів масової інформації.M.B

      Важливим кроком є також згода ординарія Київсько-Житомирської дієцезії архієпископа Петра Мальчука на перегринацю  фігури Матері Божої Фатимської в дієцезії, яка повинна розпочатися весною майбутнього року.

   Директором Секретаріату був іменований  о. Станіслав Фірут SAC, а до ради Секретаріату увійшли: о.Вальдемар Павелець SAC (настоятель Санктуарія Матері Божої  Фатімської в Довбиші), о.Анатолій Сіцінський SAC  (настоятель Санктуарія Матері Божої  Фатімської в Одесі), о. Ярослав Ольшевський SAC (секретар у справах апостольства) і о. Володимир Oсіца SAC, який був обраний на секретаря.

     Створений секретаріат, його діяльність віддаємо опіці  Матері Божої Фатімської, яка є також заступницею нашої Делегатури отців паллотинів на Україні.

 

о. Станіслав Фірут SAC