Покликання Спізнання Божого покликання – це особиста справа кожної людини, але повинна відбуватися за допомогою близьких людей і церковної спільноти. Важливою є молитва за покликання, а також за тих, що вже ідуть дорогою покликання. Молодим людям потрібна ясна і конкретна формація, з чіткими вимогами. Для цього стараємось використовувати час шкільних канікул для організації молитовних зустрічей з молоддю. Це добрий час для відпочинку та глибшого спізнання Бога. Найчастіше організовуються табори покликань під час літніх канікул. Головним чином участь в них приймають міністранти.

      Кожного року для старших хлопців стараємось організувати табори в Карпатських горах та Криму. Контакт з гірською природою та її красою дозволяє пізнати Бога як творця та перевірити свої сили. Більшість юнаків, які беруть участь в цих заходах, є паллотинських парафій, але також запрошуємо всіх бажаючих.

Можемо задати собі питання, чому молодь відповідає на заклик Ісуса «Іди за мною» і вибирає харизмат св.Вікентія Паллотті. Відповіддю є кожен паллотин, який повинен давати свідоцтво священицького та братерського життя. Найкраща конференція, яка проголошується своїм життям.

Так згадують юнаки час спільних зустрічей та реколекцій.

Роман: «В ці дні я зрозумів, що я не можу змінити світ навколо себе, але я повинен нарешті змінити себе…».

Саша: «Гори, спільнота, потреба не тільки бачити своє і залишити свій егоїзм – це ті речі, які я забираю з собою додому. Як часто бракує цього в щоденному житті».

Павло: «Як би декілька років тому не спізнав Бога та костел, то не знаю, що було б зі мною . Напевно, як більшість моїх знайомих, потрапив би на дно».

Якщо ти відчуваєш голос Божий, не лякайся, можеш завжди попросити, про допомогу в розпізнанні цього голосу. Може Бог кличе тебе до паллотинської спільноти. Не бійся, Бог чекає на тебе і ми теж.

Справою покликання займається о. В’ячеслав Гриневич SAC. 

 

e-mail: vgrynevych@gmail.com