Парафія Святої Терези від Дитяти Ісус

Дім духовного зосередження

Львівська область

вул. Потічок, 6

а/с 3405 

79491 м. Брюховичі

Тел/факс.:(032) 2346-461

http://lwowsac.ugu.pl/index.php/uk/  

e-mail: wsdsac@gmail.com

 

Служба Божа недільна:

    11.00 -   польська мова

   18.00 – українська мова

 

Служба Божа щоденна ( польська мова ) :

понеділок, середа – 8.00

вівторок, четвер,  п’ятниця – 8.00

субота – 9.00 

 

 Дім розташований в дуже привабливому місці, в якому можна фізично і духовно відпочити. Мальовничі місця Брюховичів сприятимуть духовному і фізичному самопочуттю. Брюховичі це місцевість оздоровлення, а наш дім знаходиться в затишному місці недалеко від лісу, дуже близько Львова (5км.) і з доброю можливістю під’їзду до центру Львова міським транспортом.

Дім може використовуватися впродовж всього року як дім для реколекцій для різних груп, на різні  зустрічі, а також туристичний – відпочинок для дітей, молоді і дорослих.

Дім може прийняти до 20 осіб в різних кімнатах. Для більших груп є також можливість того, щоб в літній період скористатися садом , що біля дому, в якому можна розкласти намети.

Наш дім це цікаве місце для відпочинку приватних осіб і організованих груп. Є ідеальним місцем для тих, які хочуть відвідати Львів і його околиці, а також відпочити і набратись фізичних і духовних сил. Кожного дня є можливість взяти участь в Святій Месі, яка здійснюється в каплиці нашого будинку.

Дім в Брюховичах був придбаний в 2000 році, для проживання клериків – паллотинів, які навчалися в Вищій Духовній Семінарії Львівської Архідієцезії.

 З початку семінаристи з України проходили навчання в Польщі. Першим серед них був о.Анатолій Сіцінський SAC, який був висвячений в 1997 році. Разом з тим, велика кількість клериків виявляла бажання навчатися на Україні. Тому що їм краще було зрозуміти ситуації тих людей, з якими їм приходиться в подальшому працювати.

В 1998 році прийнято рішення про перенесення семінарійної формації. Це дало змогу семінаристам навчатися на своїй власній землі, творити українські звичаї, культуру та зрозуміти і допомогти в духовних потребах католикам України.

При пошуку місця розташування, вибір був вказаний на Львів. Архідієцезія Львова є однією з найрозвинутіших костельних структур в Україні. Побудова власної семінарії призвела до виникнення ряду проблем, основною з яких була – відсутність професорів. Львівський митрополит кардинал Мар’ян Яворський дав згоду на проживання у Львові і можливість навчатися клерикам в Вищій Духовній Семінарії Львівської Архідієцезії. Залишилась невирішеною ще одна проблема – відшукати помешкання.

 Провінціальна рада дала згоду на те, щоб чотири українські клерики в 1999 році проходили навчання на Україні. Без допомоги кардинала знову не обійшлось. Він посприяв у наданні житла для наших клериків в будинку, де проживали клерики дієцезіальні. Обов’язки були спільні, відрізнявся лише план дня. Крім того, клерики-паллотини мали свої молитви і проводили життя в спільноті.

В лютому 2000 року придбано будинок по вулиці Потічок. Відразу розпочалися роботи, щоб якнайшвидше можна було заселитися. На відміну від своїх власних безпосередніх семінарійних обов’язків і важкої інтелектуальної праці, клерики багато допомагали в цій роботі. Тодішній настоятель, о.Войцех Ющук SAC, теж давав приклад фізичної праці та плідної молитви за всіх помічників.

Робота тривала понад рік. В 2001 році будинок Товариства Католицького Апостольства розпочав свою діяльність. Всі клерики перейшли в помешкання, але вони не втратили зв’язку з клериками Львівської семінарії, з якими разом навчалися.

На початку багато клериків проживало в семінарійному домі, але з часом їхня кількість зменшувалась. Тому було прийнято рішення, щоб клерики з України навчалися в паллотинський семінарії в Польщі. (http://www.wsdsac.pl/)

В 2012 році дім з семінарійного переворився в дім в якому приймаються різні групи людей для відпочинку та молитви. На прохання Львівського митрополита архієпископа Мечислава Мокшицького, отці паллотини починають формувати парафію в Брюховичах. Невеличка група католиків розпочинає збиратися в каплиці паллотинського дому.

Poswiecenie_ziemi_Lwow_321 червня 2014 р. архієпископ, Мєчислав Мокшицький, львівський митрополит, у присутності  львівського духівництва, священиків, сестер, семінаристів а також прихожан і гостей, освятив хрест і територію, на якій має бути мурований новий костел.

Запрошуємо на реколекції і дні духовного зосередження до нашого дому, просто на відпочинок. Мальовничі місця Брюховичів сприятимуть вашому духовному і фізичному самопочуттю. 

Також пропонуємо:

Poswiecenie_ziemi_Lwow_1