Місця, в яких працюють отці-паллотини на Україні

„Делегатура Матері Божої Фатімської “

Львівська архідієцезія

Львів-Брюховичі - дім для реколекцій для різних груп та на різні зустрічі, а також туристичний – відпочинок для дітей, молоді і дорослих а також парафія Святої Терези від Дитяти Ісус.

Київсько-Житомирська дієцезія

Довбиш - від 1990 року отці-паллотини розпочали свою працю в цій парафії, а 25 грудня 2000 року тут створено Дієцезіальний Санктуарій Матері Божої Фатімської.

Житомир - тут працюють отці-паллотини, які займаються душпастирською діяльністю в парафії Божого Милосердя.

Кам’яний Брід - парафія Святої Терези від Дитяти Ісус. Під опікою отців знаходяться й інші парафії в селах Тетірка, Зелена Діброва (Яблоне) та Соколів.

Київ - в 1996 році отці-паллотини розпочали працю в парафії Христа Царя Всесвіту.

 

Кам’янець-Подільська дієцезія

Білогір’я  отці-паллотини працюють в парафії Святого Вікентія Паллотті. Тут знаходиться Постулат отців-паллотинів – перший рік формації для кандидатів до священства з України. В частині монастиря є дитячий будинок, який під опікою сестер-бенедиктинок. Також отці опікуються парафією в місті Ямпіль.

 

Одесько-Сімферопольська дієцезія

Одеса парафія Святого Климентія , передана отцям-паллотинам в 1994 році. Створюється також нова парафія – Матері Божої Фатімської з думкою про те, що саме в ній буде Санктуарій.

 

Луцька дієцезія

Сарни - в 1992 році отці-паллотини розпочали свою діяльність в парафії Преображення Господнього. Крім того, опікуються парафіями в м.Кузнецовськ та Дубровиця.

Рокитне - парафія Святої Терези від Дитяти Ісус передана паллотинам в 1992 році. Також отці обслуговують парафії в селищі Томашгород, Клесівта селі Купеля.