День Молоді в Сарнах.

 Від 1996 року молодіжні зустрічі регулярно відбуваються в паллотинському домі в Сарнах. Ініціатива створення зустрічей належала самій молоді. Тут вона спільно молиться, слухає конференції, бере участь в Святій Літургії, а також відпочиває. Між іншим, юнаки та дівчати приїжджають з Костополя, Рівного, Здолбунова, Томашгорода, Рокитного, Олевська, Дубровиці, Кузнецовська та інших.

Кожен такий захід має свою тему, порядок дня і спеціально запрошеного гостя. На зустрічі запрошуються різні священики, монашки, клерики паллотинські зі Львова та просто цікаві люди. Загалом бере участь до 50 чоловік.

Молодь активно бере участь в молитві, праці в групах, спільному відпочинку.

 Дні Молоді готують до свідомого християнського покликання та відповідального вибору в дорослому житті.

Свідоцтва молоді.

Володимир з м.Рівне 

Щумний вагон електрички, навколо весела суматоха: друзі, гітари, пісні, я знову їду на День Молоді в Сарни. Чому? Що за дивна сила тягне мене туди знову? Минув вже майже рік, як я приїжджаю на цей День Молоді, приїжджаю, щоб побути з Богом на молитві, щоб посидіти в капличці і порозмовляти з Ним. Порозмовляти про те, що мене найбільше хвилює, подякувати за друзів, яких я знайшов в Сарнах, за цю дивну атмосферу, що оселилася в стінах реколекційного будинку, за цей безтурботний сміх та веселі жарти, за кумедні ігри, за цей відпочинок, який я знаходжу тут в колі друзів, за мудрі конференції, в яких можна дізнатися багато нового.

Цей День Молоді в Сарнах мені допомагає зосередитися, набратися нових сил, поринути у веселу та духовну атмосферу, провести незабутній час на адорації. Також я маю можливість скористатися щирою сповіддю, різноманітність священиків дозволяє поговорити на різні духовні теми та можливість реально вирішити свої душевні проблеми.

Сарни для мене як оаза щастя в широкій пустелі повсякденності. Щиро запрошую Вас приїхати та стати нашими новими друзями !

Антоніна з смт.Новобілокоровичі

День Молоді в Сарнах є для мене днем зосередження. Я проживаю в смт.Новобілокоровичі. В Сарни приїзджаю вже 5 років. Протягом всіх цих років я зміцнювала свою віру. Слухаючи конференції священиків та сестер, я відкривала, що Бог є любов.

День Молоді формує молодь, збагачує духовно, розвиває, учить ділитися свідоцтвами, що Бог є милосердний.

Молодь, яка приїжджає в Сарни – це ті гарячі серця, які є відкриті на глибоку молитву.

Я прагну, щоб знайшовся спонсор, який збудує більший реколекційний будинок для молоді, яка надалі буде приїжджати і привозити з собою своїх друзів, щоб День Молоді проводився три дні і було більше конференцій.

Дуже добре, що отці-паллотини проводять Дні Молоді, з`єднують та збирають нас, бо так прагнув святий Вікентій Паллотті.

Молячись в Сарнах, я розумію, що Бог прагне наших чистих сердець, які принесуть багато плодів. Дякую отцям-паллотинам за духовну підтримку, за День Молоді. Дякую нашим прекрасним кухаркам за теплу та смачну їжу.

Приїжджаючи в Сарни я не стаю святою, бо не місце освячує людину, а людина місце. Кожна людина має бути святою, бо в Небі не святих немає. На Дні Молоді ми відкриваємо один одному кусочок цього неба: рай на землі, бо досвідчуємо любов, з якою можемо поділитися в Сарнах.

День Молоді – це прославлення Бога за любов. Алілуя.

«Нам тут добре бути».

Таїса з м.Костопіль 

Вперше на День Молоді я приїхала в грудні 2001 року. Пам’ятаю, що тоді розглядалася тема про Біблію, конференцію проводив о.Рафал SAC, який працював тоді в м.Одеса. З того часу просто не можу не приїжджати на День Молоді. Були випадки, коли мені не виходило приїхати, тоді дуже сумувала з тієї нагоди.

Найпрекрасніше, що тут можу посповідатися, поспілкуватися з священиками, давніми та новими друзями. Власне тут я навчилася працювати з групою, коли була аніматором, адже щоб проводити працю в групі, потрібно завжди щось нове впроваджувати, наприклад, методи провадження праці, добре орієнтуватися в даній темі. Отримуючи духовну допомогу священиків, я можу нести слово Боже іншим людям.

Взагалі неможливо передати словами все те, що я отримала на Днях Молоді. Тут є атмосфера любові, доброзичливості та дружби.

Дякую всім тим, хто допомагає в організації цих днів: священикам, семінаристам з Львівської Духовної семінарії, кухаркам , які чудово готують та всім тим , хто приїжджає до нас. Дякую!

День молоді відбувається в кожну третю суботу місяця, крім канікул. Молодь доїжджає найчастіше електричками. Зустріч починається в п’ятницю із служби Божої о 21 годині. Закінчується в суботу о 18.30 після вечері. Потреби раніше домовлятися про участь в зустрічі не має (крім великої групи). Дім і костел розміщенні в районі розташування військової частини.

Зустрічі відбуваються за адресою:

Парафія Преображення Господнього

м.Сарни

Рівненська область

вул. Червоноармійська, 7

34500

тел.-факс: (03655) 32-5-92

План дня молоді

7:30 Підйом

8:00 Ранкова молитва

8:30 Сніданок

9:30 Розарій

10:00 Конференція

11:00 Адорація (сповідь)

12:00 Свята меса

13:15 Обід

14:00 Відпочинок (спільний спів і розваги )

15:00 Коронка до Божого Милосердя

15:30 Праця в групках

17:00 Підсумок дня

18:00 Вечеря і роз’їзд