Слава Ісусу Христу!

      Кінчається рік і треба нам подумати як ми його прожили. Також треба було б задати собі питання як прожити кожну хвилину щоб не жаліти. Ми радіємо життю тому що це найбільший дар який ми отримали від Бога.

    В писанні до Филип’ян (4,4-5) ми читаємо: «Радуйтеся завжди у Господі, знову кажу радуйтеся. Хай ваша ввічливість буде всім відома. Господь близько!».

      Наближається час особливої зустрічі з Богом – час Різдва. З безмежного Божого милосердя Ісус народжується посеред нас. Знайди час і будь готовий на його прихід! Час Різдва буде екзаменом сприйняття Божого милосердя. Багато залежить від нас, від нашої довіри до себе та до Бога.

 

Рік 2008 був особливим часом проявлення Божого милосердя для нас паллотинів, працюючих на Україні. Після великих труднощів та випробувань ми розпочали будівництво храму Божого в Житомирі на Мальованці. Вже збудований фундамент і ми маємо надію що в наступному році з’являться стіни храму.

 І ти також можеш допомогти в будівництві цієї святині. Можеш переслати пожертвування на будівництво цього храму. Банківський рахунок можеш знайти в кінці цього листа.

Вдячні за кожен дар Божого милосердя особливо за дар його народження бажаємо всім вам щоб Христос дарував нам мир. Нехай в наших вухах прозвучать радісні слова ангелів: «Слава на  висотах Богу і на землі мир людям доброї волі».

 

                  

Христос рождається,

славімо його!

 

o. Володимир SAC.

 

На фотографії служба Божа перед початком будівельних робіт майбутнього храму Божого Милосердя в Житомирі.

 

Римо-католицька церква Божого Милосердя в місті Житомирі.

р/р 26006004843

 

Реквізити уповноваженого банку

Назва: Житомирська філія КБ»Західінкомбанк» ТзОВ;

Код ЄДРПОУ: 20421790;

МФО: 311670.