Poslaniec-1-2014(43)Отці-паллотини піклуються про розвиток культу Божого милосердя. Поширення цієї ідеї потрібно, адже Україна є духовною пустинею, яка потребує джерела Божої віри і слів надії. Отці-паллотини відповіли на цю потребу створенням парафії Божого Милосердя в Житомирі та часопису «Посланець Божого Милосердя».

Перший його номер з’явився в 1995 році. Спочатку друкували часопис в Польщі, але зараз увесь видавничий процес відбувається в Україні. Він видається постійно чотири рази на рік українською мовою, хоча раніше виходив не так систематично і деякі артикули були на російській мові. Тираж часопису на даний час складає 2 тис. примірників, а на майбутнє планується збільшити його до 3 тис. Зміст його складає історія культу Божого милосердя, вервиця до Божого милосердя, різні свідоцтва віри та проблеми, пов’язані з релігійним життям. Часопис користується популярністю серед читачів, це підтверджують листи, які приходять на адресу редакції.

 «Посланець Божого Милосердя» читають не лише католики, а й греко-католики та православні; читають у в’язницях, лікарнях та багатьох інших місцях. Цей часопис є відповіддю на прагнення папи Йоана Павла ІІ, який сказав: «Хочу, щоб послання про милосердну любов Бога розповсюдилося на всіх жителів землі і наповнило їхні серця надією».

 

ks.J.Olszewski_SAC о. Ярослав Ольшевський SAC – головний редактор

Щоб замовити часопис «Посланець Божого Милосердя»,

зателефонуй або напиши до редакції:

Релігійний часопис  Центру  Божого Милосердя

а/с 10, Часопис

10006 Житомир

 тел. 0412 24 39 69

info@pallotti.org.ua

www.pallotti.org.ua

 

Різдвяний лист для шанувальників Божого Милосердя.